Wat we doen

Wij faciliteren de leerkracht in het basisonderwijs om op een leuke en gemakkelijke manier, op kennisintensieve gebieden, goed en modern onderwijs te bieden aan de leerlingen; we leveren daartoe complete, hoogwaardige, laagdrempelige lesmethodes (inclusief materiaal), die direct structureel en schoolbreed in doorlopende leerlijnen inzetbaar zijn.

Het team

Virginie-Gmelich-Meijling
Rosemary van de Velde
Evi-Vogel
Patrick-Schipper
Marco-Scheele
Marcel-van-der-Endt

Virginie Gmelich Meijling
Directeur
virginie@creativekidsconcepts.com

 

 

 

 

 


 

Rosemary van de Velde
Marketing & Sales
rosemary@creativekidsconcepts.com

 

 

 

 

 

 

Evi Vogel
Verkoop Binnendienst Nederland
evi@creativekidsconcepts.com

 

 

 

 

 

Patrick Schipper
Digital Creative
patrick@creativekidsconcepts.com

 

 

 

 

 

 

Marco Scheele
Inkoop & Administratie
marco@creativekidsconcepts.com

 

 

 

 

 

Marcel van der Endt
Productie & Logistiek
marcel@creativekidsconcepts.com